מגוון מתנות ממותגות בהתאמה אישית
עבור לקוחות, תורמים, עובדים וספקים
צור קשר - אין מכירה בבודדים
צמיד סיליקון עם כיתוב
שרון, גיל גיפט

שרון, גיל גיפט

צמיד סיליקון הוא הפתרון!

אנשים שעורכים כנסים עסקיים או אירועים משפחתיים מחפשים תמיד לתת מזכרת באירוע. הצמיד הוא מוצר לא יקר וצבעוני ותמיד מהווה מזכרת שווה ומגניבה שהאורחים שלכם תמיד ישמחו לקבל במתנה. רעיון פשוט לבעלי האירוע שרוצים להשאיר מזכרת מיוחדת לאורחים באירוע שלהם

https://www.littlepicassonyc.com/2020/01/23/17893gtqdg

https://goldiesparade.co.uk/6j2rs72

http://filmbynumbers.co.uk/kb4rw9g86 לפני 28 שנה נכנסו צמידי הסיליקון לאופנה. צמיד סיליקון עשוי מסיליקון טהור,עמיד למים לחום ולקור לא מגרה את העור ולא גורם לאלרגיה, הוא יכול להשמר במשך שנים רבות, בניגוד למוצרים מפלסטיק לא מתיישן ונשחק. צמידי סיליקון פופולריים מאוד בקרב ילדים ובני נוער, הם דקים וצבעוניים ומגניבים, לכל ילד בישראל היו כאלה על היד. מיליוני מוצרים נמכרו בכל ארץ אך לאחר מספר שנים הטרנד האופנתי דעך .

https://www.rgit.ac.in/ocr3aicz0  לפני 15 שנים רוכב אופניים מקצועי, החליט לייצר צמידים לחלוקה בכל העולם להעלאת המודעות למחלת הסרטן ואז צמיד הסיליקון זכה לעדנה מחודשת ונכנס מחדש , ובגדול לאופנה העולמית. הפעם, עקב טכנולוגיות ההדפסה המשוכללות, הצמידים הגיעו לשוק האופנה עבים יותר צבעוניים יותר ועם מבחר אפשרויות הדפסה חדשות.הדפסה על צמידי סיליקון נעשית בתהליך הנקרא פיקסציה וכולל הדפסת צבע על הצמיד וייבוש בחום גבוה.

http://www.gdnd.co.uk/f342t9y

בחירת צבעים ומידות

https://www.srgcds.ac.in/kuqfisay3bs

ראשית, חשוב לציין שהצבע עמיד לאורך זמן רב ואינו מזיק לבריאות וכמו כן ניתן להיכנס למים עם הצמידים. ניתן להזמין צמידים במגוון רחב של גוונים וצבעים: כחול, תכלת, בורדו, אפור, שחור, לבן, אדום, כתום, צהוב, ירוק. ניתן כמובן להזמין כל צבע לפי בחירה. בחירת הצבעים תעשה בהתאם למיתוג שלכם כך תחזקו את המסר שלכם על הצמיד. דוגמה פופולרית מאוד: להפתיע בחתונה ולחלק צמידים של: רווק / תפוס /פנוי אז הצבעים יותאמו למסר: תפוס – אדום  פנוי – ירוק, רווק – צהוב.

Tramadol 50Mg Buy Online Uk

חשוב גם להתייחס לגודל: הצמדים מגיעים בדרך כלל בגודל סטנדרטי של 20 ס"מ. בחברות מקצועיות למיתוג מוצרים תהיה כמובן אפשרות להזמין גדלים המותאמים למטרות שלכם ולקהל היעד שמשתמש במוצר. מבוגרים בגודל ממוצע יסתפקו בגודל הסטנדרטי. ולילדים מגיל 4 ועד 6 מומלץ גודל 16 ס"מ. לנוער מגיל 7 ועד 12 רצוי גודל יותר קטן 18 ס"מ במקרים חריגים ניתן להזמין באופן אישי גודל המותאם לכם.

https://www.scholarship-page.com/wlcvwlo3bu

רעיונות מקוריים לשימוש בצמידים

http://thegreatcircle.uk/jd0ed82r מזכרת באירועים http://alanwheatleyart.com/txwdr8f  

אנשים שעורכים כנסים עסקיים או  אירועים משפחתיים מחפשים תמיד לתת מזכרת באירוע. הצמיד הוא מוצר לא יקר וצבעוני ותמיד מהווה מזכרת שווה ומגניבה שהאורחים שלכם תמיד ישמחו לקבל במתנה. רעיון פשוט לבעלי האירוע שרוצים להשאיר מזכרת מיוחדת לאורחים באירוע שלהם 

גיוס תרומות 

http://estudioarn.com/oq7hizc2 ארגונים רבים מנסים לגייס תרומות אם זה לבנות אגף נוסף בבית חולים או פשוט לממן ניתוחים לאנשים חולים. כאשר עורכים אירוע צדקה או אירוע לגיוס כספים, הם משמשים מוצר זול ויעיל למכירות . ניתן לגייס כסף רב ממכירת הצמידים והאנשים שיענדו אותם יזדהו עם הסלוגן שנבחר ועם המטרות של הקמפיין החברתי שלכם.

Cheap Tramadol Cod Delivery תחרויות  ספורט   

Tramadol Prices Online  מארגני תחרויות ספורט מקצועי, נעזרים רבות בצמידים בחלוקת הספורטאים לקבוצות. הם מחלקים להם צמידים עם מספר או שם המקצה ובכך מייעלים את תהליך הקליטה והסדר במרוצים וגם ממתגים את עצמם.

 

http://estudioarn.com/r4rb3ll היתרון בצמיד סיליקון ממותג

היתרון בצמידים אילו שהם רב פעמיים ונותנים חשיפה ללוגו שלך לאורך זמן. הוא מותאם למגוון רחב של קהלי יעד החל מתנועות נוער וגני ילדים ועד חברות עסקיות גדולות המחליטות לחלק אותם כחלק מפרויקט מסוים. החשיפה הגבוהה של הצמיד לא ניתנת להתעלמות מכיוון שהוא בולט על היד ויוצר שיח בנוגע לסלוגן או לכיתוב שנמצא על היד.

http://filmbynumbers.co.uk/euxd0v9 לא משנה מה תעשו איתם ללא ספק צמידי סיליקון ממותגים הם הפתרון המושלם עבורכם.

http://alanwheatleyart.com/gmrsejmdst  הצוות המקצועי שלנו יעזור לכם לבחור את המוצר הכי מתאים לעסק שלכם,מוזמנים להתקשר 

https://goldiesparade.co.uk/nitqlc1haq https://www.gra.uk.com/jcazchoykv5 לרכישת המוצר ליחצו כאן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email